GW INSTEK GLC-9000

Tester za curenje struje

Garancija: 24 mjeseca

Proizvođač: GW Instek

Provjerite vrijeme isporuke
2.218,00 €
Cijena s PDV-om2.772,50 €
  • GLC-9000, tester za curenje struje, koristi se za testiranje struje curenja (ili dodirne struje) na općenitoj elektrotehničkoj opremi (IEC 60990).
  • Ovaj testirač uključuje devet mjernih mreža (ili takozvanih mjernih uređaja) kako bi pružio simulaciju ljudskog tijela dok EUT (oprema na testiranju) provodi testiranje curenja struje sukladno specifičnim standardima ili regulativama kao što su IEC, UL, JIS...itd..
  • Da bi se osiguralo jednostavno operativno okruženje, GLC-9000 je opremljen velikim TFT LCD touch panelom za konfiguraciju sustava, kao i za prikaz informacija o postavkama mjerenja i rezultata istodobno.
  • Postoji 50 unaprijed postavljenih uvjeta testiranja, koji su u skladu s IEC60990 i drugim standardima, a za općenitu elektrotehničku opremu može se pozvati kako bi se smanjilo vrijeme postavljanja.
  • Pored toga, dostupno je 30 praznih memorija za korisnički definirano postavljanje.
  • Na raspolaganju je i Mod mjerenja za GLC-9000, koristi mjerni terminal (T1 / T2) za mjerenje napona na isti način kao obični voltmetar.
  • Za vrijeme mjerenja napona, SELV funkcija (safety extra low voltage - sigurni ekstra niski napon) je primjenjiva za otkrivanje premašuje li vrijednost napona između mjernih točaka postavku SELV.
  • Jednostavan i intuitivan sustav
  • Različite mjerne mreže
  • Unaprijed definirani uvjeti testiranja
  • Različita standardna sučelja
  • Mjerna mreža (MD)
  • Touch panel sa zaslonom u boji
  • 9 različitih mjernih mreža za simuliranje otpora ljudskog tijela
  • 8 različitih vrsta struje curenja
  • Različiti mjerni modovi struje curenja DC/AC/AC+DC/AC Peak
  • Gornje i donje granice za PASS/FAIL presudu
  • Mod mjerenja sa SELV/CONV funkcijom
  • 50 unaprijed postavljenih uvjeta testiranja u skladu s IEC 60990; 30 skupova memorija za korisnički definirane
  • Različita standardna sučelja - RS232/GPIB/USB Host & Uređaj/EXT I/O.

Tekst je strojno preveden.

  • Tester za ispitivanje struje curenja
  • Korisnički priručnik x1
  • CD x1 (kompletan korisnički priručnik)
  • Naponski kabel x2
  • Test kabel GTL-207A x2
  • Aligator kliješta (GLC-01) x4 (Crvene x2/ Crne x2)
  • Folija za ispitivanje x1

Tekst je strojno preveden.

Slični proizvodi

Trebate pomoć?

Razgovarajte sa stručnjakom: +385 (01) 3666 451

Pošaljite nam e-mailinfo@metroteh.hr